تجهیزات ماشین سازی آذری مقرون به صرفه ، کارآمد و قابل اعتماد است. دستگاههای کرم زن را می توان به یک خط تولید اضافه کرد و همچنین مستقیماً با بیشتر تجهیزات بسته بندی و دستگاه بسته بندی ادغام کرد.

اضافه کردن تجهیزات کرم زن و ماشین کرم زن به خط بیسکویت یا کراکر می تواند حجم تولید را 15 تا 25 درصد افزایش دهد.
افزودن انواع کرم ها ، مرباها یا سایر مواد پر شده به محصولات موجود ، محصول شما را گسترش می دهد و می تواند فروش را افزایش داده و فضای فروشگاهی بیشتری را در فروشگاه های خرده فروشی برای شما اضافه کند.
  • دستگاه کرم زن ماشین سازی آذری دارای قابلیت همه کاره برای رسیدگی به اندازه ها و شکل های مختلف و همچنین طیف گسترده ای از مواد پر کننده است.

ویژگی ها و امکانات دستگاه کرم زن چهارردیفه بیسکویت

سرعت انعطاف پذیر حداکثر 600 ساندویچ در هر خط در دقیقه  و در مجموع  2400ساندویچ در شرایط ایده آل را برای حداکثر رساندن قابلیت های تولید امکان پذیر می کند.
طراحی می تواند شکل های مختلفی از کوکی ها (گرد ، مربع ، مستطیل یا شکل خاص) را کنترل کند و به شما انعطاف پذیری در ساخت محصولات مختلف با یک دستگاه می دهد.
اندازه استاندارد محصول از 38 میلی متر تا 60 میلی متر ، انعطاف پذیری بسیاری از محصولات مختلف را به شما می دهد.
با استفاده از تغییرات اختیاری ، مینی کوکی ها (25 میلی متر تا 38 میلی متر) یا کوکی های بزرگتر از 60 میلی متر تولید می شوند و این امکان را به شما می دهند تا ساندویچ های کوچک و بزرگ تهیه کنید.
سیستم سروو محور امکان دسترسی به تعمیر و نگهداری ساده و سهولت در نظافت را فراهم می کند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین تولید محصول با مقدار کم ضایعات و دقت بالا می شود.
سیستم جمع آوری ضایعات سطل برای تمیز کردن و نگهداری آسان ارائه شده است.
کنترل پنل ساده و راحت اپراتور با دسترسی آسان به اجزای برقی و مکانیکی برای نگهداری و سرویس ، کاهش زمان آموزش و زمان نگهداری
سیستم عیب یابی خودکار

برای  کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید