تجهیزات ماشین سازی آذری مقرون به صرفه ، کارآمد و قابل اعتماد است. دستگاههای کرم زن را می توان به یک خط تولید اضافه کرد و همچنین مستقیماً با بیشتر تجهیزات بسته بندی و دستگاه بسته بندی ادغام کرد.

ویژگی ها و امکانات دستگاه کرم زن یک ردیفه بیسکویت

سرعت انعطاف پذیر حداکثر 800 ساندویچ در دقیقه را برای حداکثر رساندن قابلیت های تولید امکان پذیر می کند.
طراحی می تواند شکل های مختلفی از کوکی ها (گرد ، مربع ، مستطیل یا شکل خاص) را کنترل کند و به شما انعطاف پذیری در ساخت محصولات مختلف با یک دستگاه می دهد.
اندازه استاندارد محصول از 38 میلی متر تا 60 میلی متر ، انعطاف پذیری بسیاری از محصولات مختلف را به شما می دهد.
با استفاده از تغییرات اختیاری ، مینی کوکی ها (25 میلی متر تا 38 میلی متر) یا کوکی های بزرگتر از 60 میلی متر تولید می شوند و این امکان را به شما می دهند تا ساندویچ های کوچک و بزرگ تهیه کنید.
سیستم سرو محور امکان دسترسی به تعمیر و نگهداری ساده و سهولت در نظافت را فراهم می کند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین تولید محصول با مقدار کم ضایعات و دقت بالا می شود.
سیستم جمع آوری ضایعات سطل برای تمیز کردن و نگهداری آسان ارائه شده است.
کنترل پنل ساده و راحت اپراتور با دسترسی آسان به اجزای برقی و مکانیکی برای نگهداری و سرویس ، کاهش زمان آموزش و زمان نگهداری 
به صورت سفارشی می توان قابلیت کرم زنی به صورت دو رنگ را دارا بود
قابلیت کوپل شدن به دستگاه های بسته بندی ساخت ماشین سازی آذری
اضافه کردن تجهیزات کرم زن و ماشین کرم زن به خط بیسکویت یا کراکر می تواند حجم تولید را 15 تا 25 درصد افزایش دهد.
افزودن انواع کرم ها ، مرباها یا سایر مواد پر شده به محصولات موجود ، محصول شما را گسترش می دهد و می تواند فروش را افزایش داده و فضای فروشگاهی بیشتری را در فروشگاه های خرده فروشی برای شما اضافه کند.
  • دستگاه کرم زن ماشین سازی آذری دارای قابلیت همه کاره برای رسیدگی به اندازه ها و شکل های مختلف و همچنین طیف گسترده ای از مواد پر کننده است.